Участь викладачів у роботі І Міжнародного наукового форуму «Наука та інновації: сучасний вектор розвитку Європи та світу»

26 травня 2023, 1:52 pm Автор

26.05.2023 науково-педагогічні працівники кафедри економіки повітряного транспорту Альона Ковальчук та Наталія Сафонік взяли участь у роботі І Міжнародного наукового форуму «Наука та інновації: сучасний вектор розвитку Європи та світу» в рамках якого у змішаному форматі відбулась конференція «Повоєнний розвиток України: виклики та драйвери відновлення і сталого функціонування економіки в умовах євроінтеграційних процесів» на базі Міжнародного європейського університету.

В ході заходу обговорили ряд актуальних питань, зокрема: інституційні реформи та досвід ЄС для забезпечення повоєнного відродження України, фінансово-економічні та організаційно-управлінські новації відновлення економіки в умовах повоєнних євроінтеграційних процесів, галузеві складові механізмів відновлення економіки та сталого розвитку. Висловлюємо щиру вдячність організаторам форуму за щирий прийом, доброзичливу дискусійну атмосферу заходу та можливість отримати нові знання