Заходи до Дня Соборності України на кафедрі економіки повітряного транспорту

22 січня 2024, 9:37 am Автор

22.01.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту наставниками груп Катериною Антоненко та Наталією Сафонік для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти проведено тематичні години корпоративної культури до Дня Соборності України. До заходів долучилась завідувачка кафедри Олена Ареф’єва.

В ході заходів учасники ознайомились з історією святкування Дня Соборності України, розглянули цікаві факти, пов’язані з минулим та сьогоденням України, висвітлили традиції, які щороку влаштовують у різних куточках нашої країни, обговорили важливість свята Соборності, бо воно нагадує про найголовніший урок нашої спільної історії: в єдності – сила, в розділенні – поразка.