Обговорення зі стейкхолдерами та здобувачами вищої освіти вибіркового компоненту ОС "Магістр"

26 травня 2022, 11:58 am Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 549 разів Останнє редагування Четвер, 26 травня 2022 12:02

24 травня 2022 року відбулось розширене засідання кафедри маркетингу ФЕБА за участі запрошених представників стейкхолдерів: начальника відділу маркетингу ДП «НСК «Олімпійський», голови ради роботодавців ФЕБА Станіслава Заводовського, радника генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» Кирила Астахова, а також здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» Катерини Чернової та Поліни Скрипнікової.

Зустріч відбулась з метою виконання вимог щодо реалізації індивідуальної освітньої траєкторії в НАУ та вільного вибору здобувачами вищої освіти переліку дисциплін для формування каталогу вибіркових навчальних дисциплін фахового вибору для другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійних програм «Маркетинг» та «Міжнародний маркетинг» за спеціальністю 075 «Маркетинг» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на 2022-2023 навчальний рік.
На засіданні була заслухана інформації від завідувачки кафедри Тетяни Князєвої, гаранта освітньо-професійної програми «Маркетинг» доцента Олени Борисенко, гаранта освітньо-професійної програми «Міжнародний маркетинг» доцента Анни Шевченко та представників робочих груп відповідних ОПП. Були надані пропозиції дисциплін, з урахуванням їх актуальності та логічного розташування у парних та непарних семестрах.

(1 Голосувати)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua