Стартап школа НАУ продовжує набір учасників!

7 грудня 2020, 1:31 pm Автор
Прочитано 601 разів Останнє редагування Середа, 09 грудня 2020 13:36

07 грудня 2020 року відбулась зустріч у форматі «online» зі студентами I курсу Факультету економіки та бізнес-адміністрування (спеціальність «Маркетинг»), в якій взяло участь 120 осіб.
Під час вебінару було представлено етапи навчання у Стартап школі НАУ, у рамках реалізації яких, учасники набуватимуть теоретичних знань і практичних навичок щодо створення інноваційних проєктів та отримуватимуть можливість започатковувати власний бізнес.
Також було актуалізовано питання розвитку простору неформальної освіти - середовища, що сприятиме інноваційному підприємництву.

Висловлюємо вдячність керівництву Факультету економіки та бізнес-адміністрування за співпрацю та готовність долучитися до розвитку екосистеми інноваційного простору Університету.

Для реєстрації на навчання просимо заповнити онлайн форму за посиланням:
Запрошуємо здобувачів вищої освіти та молодих учених нашого Університету приєднатися до Стартап школи ІНТЛ!