Круглий стіл у змішаному форматі для здобувачів вищої освіти «Особливості розвитку підприємств в умовах воєнного стану»

13 грудня 2023, 11:45 am Автор
Прочитано 225 разів Останнє редагування П'ятниця, 15 грудня 2023 11:48

13 грудня на кафедрі економіки повітряного транспорту у межах дисципліни «Економіка підприємства» було проведено круглий стіл у змішаному форматі для здобувачів вищої освіти «Особливості розвитку підприємств в умовах воєнного стану» за координації старшого викладача кафедри Наталії Сафонік. До круглого столу долучились завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, заступниця декана Ольга Вовк та науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти кафедри.

У своїх доповідях Дементьєва Руслана, Снарова Наталія, Сідак Єлизавета та Оніщук Максим розкрили основні аспекти розвитку підприємств України в умовах воєнного стану, зокрема визначили особливості впливу факторів зовнішнього середовища на їх діяльність, обґрунтували заходи для підтримки та посилення  економічної безпеки, в т.ч. на прикладах функціонуючих підприємств, охарактеризували План Відновлення України, який націлений на прискорення стійкого економічного зростання. Здобувачі вищої освіти активно приймали участь в обговоренні та дискутували.

Проведення круглих столів в рамках вивчення навчальних дисциплін дозволяє удосконалити навички аналізу актуальної інформації і публічних виступів, а також сприяє кращому засвоєнню матеріалу.