Тематична година корпоративної культури на кафедрі економіки повітряного транспоту

15 грудня 2023, 12:20 pm Автор
15.12.2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулася тематична година корпоративної культури до Дня Збройних Сил України та Дня сухопутних військ України, яку провела куратор групи ЕП-112б Катерина Антоненко.
Під час кураторської години було продемонстровано презентацію, яку підготувала здобувачка вищої освіти Пікалова Ольга. Учасники зустрічі ознайомилися зі змістом статей Конституції та законів України про захист суверенітету і територіальної цілісності України, розглянули процес формування Збройних Сил України, їх структуру та завдання, обговорили початок повномасштабної війни 2022 року та переглянули відео з бойових позицій.
Хоробрість, відвага, самопожертва наших воїнів – героїв різного віку, із різних регіонів України – дає нашій державі змогу стояти, битися, відповідати ворогу й досягати успіху в боях, у посиленні нашої держави, у збереженні життя. Пам’ятаємо про це й дякуємо всім захисникам і захисницям України !!!