Підвищуємо рівень цифрової компетентності

13 грудня 2023, 12:23 pm Автор
Протягом 01.11.2023-13.12.2023 викладачі кафедри економіки повітряного транспорту Альона Ковальчук та Наталія Сафонік успішно пройшли навчання за програмою підвищення кваліфікації І онлайн школи «Цифрові технології в наукових дослідженнях». Організатори: Рада молодих вчених національної академії педагогічних наук України, Інститут цифровізації освіти НАПН України, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, Офіс підтримки вченого, ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (УкрІНТЕІ), Освітній хаб «Центр неперервної освіти».
Програма І онлайн школи включала два модулі (цифрові технології для проведення наукового дослідження та виконання науково-організаційної діяльності та застосування цифрових технологій для розвитку іміджу вченого та наукової комунікації) та передбачала відвідування лекційних занять, підсумкове тестування, тренінги та виконання практичних завдань.
В межах реалізації І онлайн школи, 13.12.2023 р. також мали змогу долучитись до роботи круглого столу «Розвиток цифрової компетентності вченого: досвід та перспективи».
Висловлюємо щиру вдячність організаторам за можливість долучитись до заходів !