Відбулись успішні захисти магістрів-економістів!

26 грудня 2023, 11:34 am Автор

26 грудня 2023 року на кафедрі економіки повітряного транспорту відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів ОС Магістр ОПП Економіка підприємства, до якого приєдналась в.о. декана ФЕБА Світлана Петровська та завідувачка кафедри Олена Ареф'єва.

Здобувачі вищої освіти представили на розгляд Державної екзаменаційної комісії результати своїх досліджень у сфері економіки підприємств, зробивши особливий акцент на сфері транспорту. В роботах відображені усі аспекти діяльності об’єктів дослідження, націлено увагу на забезпеченні їх конкурентоспроможності, економічної безпеки, зміцненні потенціалу, фінансової стійкості, якості послуг, стратегічному управлінні, інноваційному розвитку.

Всі представлені до захисту кваліфікаційні  роботи  виконані на актуальні теми, що відповідають сучасному рівню економічного розвитку.

Вітаємо випускників кафедри з успішним захистом та присвоєнням відповідної кваліфікації.