Зустріч зі стейкхолдером – провідним фахівцем аеропортової складової інфраструктури

11 січня 2024, 10:35 am Автор
Прочитано 176 разів Останнє редагування Вівторок, 23 січня 2024 10:44

11.01.2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулась зустріч зі стейкхолдером –   провідним фахівцем аеропортової складової інфраструктури Василем Горбачем до якої долучились здобувачі вищої освіти всіх рівнів та науково-педагогічні працівники кафедри.

Тема зустрічі: «Перспективи відновлення авіаційної інфраструктури».

В ході заходу обговорили особливості розвитку авіатранспортної галузі в Україні в умовах війни, зупинились на питаннях модернізації авіаційної інфраструктури, закцентували увагу на подальших перспективах для розвитку авіаційного сектору.

Тема заходу викликала жваву дискусію.

Висловлюємо щиру вдячність спікеру за досить актуальну в сучасних умовах тему зустрічі та відкритість до співпраці !