Обговорення каталогу вибіркових дисциплін ОПП «Економіка підприємства» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

16 січня 2024, 10:42 am Автор

16.01.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту в рамках забезпечення реалізації індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти в Національному авіаційному університеті затвердили каталог вибіркових дисциплін ОПП «Економіка підприємства» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

До розширеного засідання кафедри долучились науково-педагогічні працівники кафедри, здобувачі вищої освіти ОС «Бакалавр» та стейкхолдери, зокрема:

- Тульчинська Світлана Олександрівна, завідувачка кафедри економіки та підприємництва НТУУ "Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського", д.е.н., професор;

- Косенков Денис Сергійович, в.о. начальника відділу моніторингу технічних засобів регулювання дорожнього руху  (ТЗРДР) в Шевченківському та Подільському районах КП "Центр організації дорожнього руху" м. Києва;

- Лисиця Юрій, співзасновник та керівник міжнародних компаній WayApp,  AppSpaceStudio  та Qeex;

- Владислав Храпач, провідний фахівець з супроводження відновлювальних джерел енергії відділу ведення спеціальних обов’язків ПрАТ «НЕК Укренерго».

Також були отримані письмові рецензії-відгуки від ТОВ «ЕкоХаб» та Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, що сприяє забезпеченню врахування позицій всіх зацікавлених сторін.

Розпочала засідання завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, закцентувавши увагу на вимогах Положення про формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувача вищої освіти в Національному авіаційному університеті.

На засіданні була заслухана інформація гаранта освітньо-професійної програми «Економіка підприємства» професора кафедри Ольги Вовк та представників робочої групи ОПП.

В ході ґрунтовної дискусії затвердили переліки рекомендованих та альтернативних вибіркових дисциплін, врахувавши їх актуальність, логічне розташування у семестрах та затребуваність ринком.