10 квітня 2018, 12:00 am Автор
Прочитано 1006 разів Останнє редагування Середа, 25 квітня 2018 05:32

Вчора 9.04.2018 в ЦКМ НАУ відбувся феєричний виступ команди ФЕБА+ФТТ у рамках фестивалю "Студентська весна XL". Ми ще раз мали змогу переконатися в тому що економісти найталановитіші студенти!!!

Виступ став чудовим весняним дарунком усім присутнім: променистий, яскравий, ніби сонячне сяйво, показав розвиток студентських акторських традицій Національного авіаційного університету, удосконалення сценічно-артистичної майстерності та привернув увагу не тільки високим рівнем акторської підготовки студентів але і культурою виконання.

Професійна майстерність та безперечний талант-це наші економісти!!! Вітаємо з прекрасним виступом!!!