04.04.2018 р. кафедрою економічної теорії Факультету економіки та бізнес-адміністрування було проведено Загальноукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні питання розвитку європейської економічної думки».

11 квітня 2018, 12:00 am Автор
Прочитано 1041 разів Останнє редагування Субота, 14 квітня 2018 00:18

4 квітня 2018 року кафедрою економічної теорії Факультету економіки та бізнес-адміністрування було проведено Загальноукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні питання розвитку європейської економічної думки». З вступним словом виступив доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної теорії Засанський  Володимир Вячеславович. У роботі конференції взяли участь понад двадцять доповідачів, серед яких представники кафедр маркетингу, логістики, менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств ФЕБА НАУ, докторанти та аспіранти. Доповіді охопили широке коло актуальних питань та тенденцій, характерних для сучасної економічної думки Європи.