19 квітня в залі Вченої Ради Національного авіаційного університету кафедрою економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування було проведено пленарне засідання ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні п

23 квітня 2018, 12:00 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 409 разів Останнє редагування Середа, 25 квітня 2018 05:56

19 квітня в залі Вченої Ради Національного авіаційного університету кафедрою економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування було проведено пленарне засідання ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні підходи до креативного управління економічними процесами», присвяченої 85-річчю Національного авіаційного університету. В конференції взяли участь більше 120 учасників з України та інших країн.

З вітальним словом до присутніх звернулися проректор НАУ з наукової роботи Володимир Харченко, в.о. декана факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ Світлана Петровська та завідувач кафедри економіки повітряного транспорту Олена Ареф'єва.

Присутні заслухали та обговорили доповіді з актуальних проблем стратегічного розвитку підприємств повітряного транспорту, креативного управління економічними процесами, забезпечення авіаційної безпеки та інноваційності діяльності авіаційних підприємств в глобалізаційних умовах.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається