Стажування у школі Боривітер. Зустріч зі студентами НАУ

13 грудня 2023, 1:39 pm Автор
Опубліковано в події

Боривітер — школа, де навчають застосовувати БпЛА різних типів, методикам ухвалення управлінських рішень, топографії, радіозв'язку тощо.

Для студентів НАУ інструктори школи проведуть зустріч-презентацію, після якої відберуть охочих на стажування. Після стажування учасникам запропонують роботу інструкторами.

Для кого ця можливість:

Аналітичний напрямок — юристи, соціологи, айтішники, аспіранти, лаборанти та молоді викладачі, журналісти, менеджери;

напрямки БпЛА та Зв'язок — айтішники, аспіранти, лаборанти та молоді викладачі, ФАКС, радіотехнічні спеціальності, геодезисти, радіолюбителі, авіамоделісти, власники цивільних дронів тощо.

Коли: 13 грудня, середа
Де: буде повідомлено зареєстрованим