29 квітня 2021, 4:39 am Автор
Опубліковано в події
Прочитано 566 разів Останнє редагування Четвер, 29 квітня 2021 04:52

В рамках співпраці Національного авіаційного університету та Громадської організації «YEP» у проєкті «Підприємницький університет» кафедра економіки та бізнес-технологій ФЕБА ініціює публічну зустріч з практиками на тему «Проєктний менеджмент: перший проєкт від А до Я».

Як зробити якісний проєкт і побудувати роботу в невеликій команді? Розповідатиме Маргарита Чернишова — комунікаційниця та івент-менеджерка мережі стартап-інкубаторів YEP, ексголова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Фундація Регіональних Ініціатив".

Маргарита поділиться досвідом організації вже понад 50 проєктів у YEP та ФРІ: підприємницьких, соціальних, освітніх, культурних та правозахисних.

Лекція сподобається вам, якщо хочете дізнатися більше про:

- цикл життя проєкту

- визначення цілей та пошук аудиторії

- грамотне делегування та розподіл обов'язків

- що може піти не так під час підготовки заходу

- фінансування проєктів та проєкти за відсутності грошей

?  Долучайтеся до лекції 29 квітня о 13:00

Маргарита Чернишова — комунікаційниця та івент-менеджерка мережі стартап-інкубаторів YEP. Публічна лекція "Проектний менеджмент: перший проєкт від А до Я."

Thursday, April 29 • 1:00 – 2:30pm

Google Meet joining info

Video call link: https://meet.google.com/mzf-cxqx-oos

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua