11 січня 2022, 6:49 am Автор
Прочитано 258 разів Останнє редагування Неділя, 29 січня 2023 14:09

10 січня 2022 року було проведено розширене засідання кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ, до якого долучились стейкхолдери: директор ТОВ «Тревел енд маркетинг ЛТД» Віра Артюшевська й директор ТОВ «Капсулар» Олександр Нагорний (член Ради роботодавців ФЕБА) та здобувачі освіти 3 курсу ОП «Підприємництво та бізнес-технології» і ОП «Митна та біржова справа» з метою обговорення переліку вибіркових дисциплін на 2022-2023 навчальний рік за відповідними освітніми програмами. Отримавши позитивні відгуки, слушні рекомендації, пропозиції практичного спрямування від стейкхолдерів і здобувачів, висловили професійну думку і викладачі кафедри.

Враховуючи результати анкетування здобувачів освіти у 2021 році та рекомендації потенційних роботодавців, на засіданні кафедри було затверджено перелік вибіркових рекомендованих та альтернативних дисциплін на 2022-2023 навчальний рік. За результатами конструктивного дискусійного обговорення були враховані усі отримані пропозиції стейкхолдерів, здобувачів та викладачів, оскільки це сприяє підвищенню рівня фаховості та конкурентоспроможності випускників нашої кафедри на ринку праці.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua