До Міжнародного дня цивільної авіації факультетом економіки та бізнес-адміністрування було проведено Науково-практичний семінар «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ В УКРАЇНІ».

7 грудня 2021, 6:30 pm Автор
Прочитано 509 разів Останнє редагування Вівторок, 07 грудня 2021 18:36

З привітаннями щодо Міжнародного дня цивільної авіації до учасників звернулися декан факультету Сергій Смерічевський та заступниця декана – Ольга Вовк. Доповідачі презентували економічні аспекти сучасного розвитку авіації та розкрили шляхи подолання кризових викликів. Зокрема, з доповідями виступили:

Євген Трескунов, засновник-партнер ТОВ «АВІАПЛАН», авіаційний експерт ГО «Інфраструктурна рада», радник ЄБРР з ДПП проєктів в регіональних аеропортах з доповіддю « Implications of covid-19 on the aviation: challenges and prospects for ukraine's aviation industry».

Марія Мирончук, HR-бізнес-партнер авіакомпанії SkyUp, яка розкрила  5 ключових «неавіаційних» компетенцій майбутнього для авіаційної індустрії.

Аксенія Кая, кандидат економічних наук, Керівник експертної групи з питань транскордонного співробітництва Директорату регіональної політики Міністерства розвитку громад та територій України з доповіддю «Авіація в контексті державної регіональної політики»

Марина Полюхович, фінансовий аналітик, Офіс реформ, Міністерство інфраструктури України, яка пояснила спрямованість  лібералізації  процесу встановлення аеропортових зборів та її роль ц формуванні конкурентного розвитку аеропортів України.

Віталій Смілянець, засновник, директор компанії Awery Aviation Software зЗ доповіддю «Современные инструменты обеспечения деятельности авиакомпании в условиях развития авиационного рынка Украины».

Анастасія Сімахова, доктор економічних наук, перша заступниця голови Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, як розкрила напрями підтримки молодих вчених у авіаційній та ракетно-комічній галузі.

Учасниками семінару окреслено подальші напрями розвитку авіації та нарощування співпраці всіх сфер, що долучені до формування авіаційних фахівців.