Умови вступу на ФЕБА: приймальна комісія провела профорієнтаційний захід

9 квітня 2024, 6:23 pm Автор
Прочитано 73 разів Останнє редагування Середа, 10 квітня 2024 18:39

9 квітня заступник відповідального секретаря ПК НАУ Анна Марина та відповідальний секретар відбіркової комісії ФЕБА Олександр Чернишов зустрілися в онлайн-форматі з випускниками Київського фахового коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ.

З привітальним словом до здобувачів звернулась в.о. декана факультету економіки та бізнес-адміністрування Світлана Петровська.

Представник закладу Анастасія Аржавцева тепло привітала доповідачів та підтримувала теплу і дружню атмосферу під час заходу.

Під час зустрічі представники ПК Факультету економіки та бізнес-адміністрування ознайомили майбутніх вступників з умовами участі у конкурсі, термінах реєстрації електронних кабінетів вступників та строках подачі заяв.

Окремо, було акцентовано увагу на тому, що вступникам на бакалаврат на основі НРК5 цьогоріч надана можливість за бажанням пройти єдине фахове вступне випробування  з аграрних наук, економіки та управління (ЄФВВ).

Це випробування передбачено для вступників на низку спеціальностей (в тому числі економіка та управління), які мають (отримають) дипломи молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра (НРК5).

Тому, для тих, хто планує продовжити навчання за спеціальностями галузей знань 07 «Управління та адміністрування» або спеціальністю 051 «Економіка», у формулі розрахунку конкурсного бала, окрім бала НМТ, буде враховано бал ЄФВВ у разі реєстрації вступника для його проходження.

Так, участь у вступному випробуванні зможе взяти зареєстрований для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року чи в національному мультипредметному тесті 2022, або 2023, або 2024 року вступник, який має освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, та/або освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, та/або ступінь вищої освіти молодшого бакалавра або здобуде у 2024 році освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра чи ступінь вищої освіти молодшого бакалавра та зареєструвався відповідно до вимог законодавства.

Тож не будьте охочі до чужого успіху! Будуйте власне життя прямо зараз разом з ФЕБА!

До зустрічі в стінах Університету, адже освіта в НАУ - ваша злітна смуга до успіху!

Детальніше в цій категорії: « Засідання Ради роботодавців ФЕБА