Відбулась зустріч в рамках діалогового майданчика «Хаб митної комунікації» ФЕБА

12 квітня 2023, 8:39 am Автор
Прочитано 98 разів Останнє редагування П'ятниця, 14 квітня 2023 13:57

11 квітня 2023 року в рамках діалогового майданчика «Хаб митної комунікації», на кафедрі економіки та бізнес-технологій факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) проведено практичний семінар «Митна діяльність в підприємництві: актуальні питання».

Завідувач кафедри Оксана Чумак відкрила захід, зауваживши на необхідності обговорювати актуальні питання митної справи з боку підприємницьких структур, щодо цифровізації та новацій у митному законодавстві тощо. Спікером, директором Асоціації митних брокерів України, Іллею Зібницьким було акцентовано увагу на питаннях практичного використання Єдиного вікна для міжнародної торгівлі та кейсів щодо декларування гуманітарної допомоги за умов військового стану.

До заходу долучились заступниця декана ФЕБА Ольга Вовк, викладачі кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА і здобувачі ОП «Митна та біржова справа».

За результатами зустрічі, було прийнято рішення формулювати резолюцію для подання до АМБУ з метою розгляду пропозицій до Міністерства фінансів чи Державної митної служби України.

Для відбудови економіки України готуємо конкурентоспроможних фахівців сфери підприємництва з вірою у перемогу!