Програма проведення акредитаційної експертизи освітньої програми Облік і аудит за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти в Національному авіаційному університеті

1 листопада 2022, 6:08 pm Автор
Прочитано 130 разів Останнє редагування Четвер, 03 листопада 2022 12:01

Програма проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Облік і аудит» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти в Національному авіаційному університеті

Ця програма є документом, що фіксує спільний погоджений план роботи експертної групи а Національному авіаційному університеті (далі - ЗВО) під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Облік і аудит» (ID програми в ЄДЕБО 6945), а також умови її роботи. Дотримання цієї програми є обов'язковим як для ЗВО, так і для експертної групи. Будь-які подальші зміни цієї програми можливі лише за згодою як експертної групи, так і ЗВО.
Узгоджена програма фіксується в інформаційній системі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти і є частиною матеріалів акредитаційної справи.
І. Загальні умови роботи експертної групи
1.1. ЗВО на час роботи експертної групи в дистанційному форматі (з використанням платформи ZOOM) створює можливість для організації роботи та спілкування з фокус-групами відповідно до затвердженої програми акредитаційної експертизи.
1.2. Внутрішні онлайн-зустрічі експертної групи є закритими; крім випадків, коли це погоджено експертною групою, на ній не можуть бути присутні працівники ЗВО та інші особи.
1.3. ЗВО забезпечує присутність осіб, визначених у програмі для кожної зустрічі, у погоджений час. Зустрічі, включені до розкладу, є закритими. На них не можуть бути присутніми особи, що не запрошені на неї відповідно до розкладу.
1.4. У розкладі програми передбачається резервна зустріч, на яку експертна група може запросити будь-яких осіб, якщо проведення такої зустрічі зумовлене необхідністю проведення акредитаційної експертизи. Експертна група повідомляє про це ЗВО у розумні строки; ЗВО має вжити розумних заходів, аби забезпечити участь відповідної особи у резервній зустрічі.
1.5. У розкладі програми передбачено відкриту зустріч. ЗВО зобов'язаний завчасно повідомити усіх учасників освітнього процесу за відповідною освітньою програмою про дату, часу і місце проведення такої зустрічі.
1.6. ЗВО надає документи та іншу інформацію, необхідну для проведення акредитаційної експертизи, на запит експертної групи.
1.7. Контактною особою від ЗВО з усіх питань, пов'язаних з акредитацію освітньої програми, є гарант освітньої програми, вказаний у відомостях про самооцінювакня.
1.8. Акредитаційна експертиза проводиться у віддаленому (дистанційному) форматі.

Завантажити програму та графік

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua