16 грудня 2022, 6:01 pm Автор
Прочитано 96 разів Останнє редагування Вівторок, 03 січня 2023 18:13

Вітаємо кандидатів економічних наук кафедри фінансів, обліку та оподаткування, факультету Економіки та бізнес – адміністрування НАУ.

Попович Оксану Василівну (заст. декана ФЕБА, доцента кафедри фінансів, обліку та оподаткування) з грамотою Міністерства освіти і науки України.

Рибак Олену Миколаївну (доцента кафедри фінансів, обліку та оподаткування) з подякою Міністерства освіти і науки України.

Висловлюємо вдячність: нашій неньці Україні, захисникам України, Міністерству освіти і науки України, Національному авіаційному університету, Факультету Економіки та бізнес – адміністрування, колективу кафедри фінансів, обліку та оподаткування за отримані відзнаки, за особливу увагу до підготовки висококваліфікованих здобувачів вищої освіти, науково – педагогічну діяльність, у цей надзвичайно складний та болючий для України період.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua