На факультету економіки та бізнес-адміністрування відбувся науково-практичний семінар «Економічні механізми в системі відбудови України»

7 квітня 2022, 6:25 pm Автор
Прочитано 337 разів Останнє редагування Субота, 16 квітня 2022 18:31

07.04.2022 року кафедрою економіки повітряного транспорту ФЕБА був проведений науково-практичний семінар «Економічні механізми в системі відбудови України», до якого долучились декан факультету економіки та бізнес-адміністрування Сергій Смерічевський, представники деканату ФЕБА Юрій Поканевич та Ольга Вовк, науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.

З вітальним словом до учасників звернулася завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, окресливши економіко-інноваційне підґрунтя розбудови авіаційної галузі України.

Цікаві доповіді з актуальних питань відновлення української економіки презентували:

- Ольга Вовк, д.е.н., професор на тему «Перспективи трансферу технологій при неотехнологічному відтворенні економіки України»;

- Саміра Пілецька, д.е.н., професор на тему «Сучасні технології соціально-економічних процесів при відтворенні  економіки України»;

- Альона Ковальчук, к.е.н., доцент на тему «Міграційні процеси та їхні наслідки при відбудові України».

- Наталія Сафонік, к.е.н., ст. викладач на тему «Реалізація переваг превентивної економіки в період розбудови України»;

- Тетяна Сімкова, к.е.н., доцент на тему «Інтелектуальна власність в управлінні якістю продукції підприємств в системі розбудови України».

- Ірина Назаренко, к.е.н., доцент на тему «Орієнтири змін корпоративної культури при оновленні діяльності підприємств».

- Оксана Дуксенко, ст. викладач на тему «Процеси удосконалення організаційної поведінки при відтворенні соціально-економічних процесів».

Учасниками семінару окреслено економічні механізми в системі відбудови України.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua