На кафедрі маркетингу за графіком навчального процесу в аспірантурі НАУ відбулась атестація аспірантів

14 березня 2024, 12:01 pm Автор

14 березня 2024 року на кафедрі маркетингу за графіком навчального процесу в аспірантурі НАУ відбулась атестація аспірантів, що навчаються на освітньо-науковій програмі «Маркетинг» за спеціальністю 075 «Маркетинг». 13 здобувачів вищої освіти за третім освітньо-науковим рівнем (доктор філософії) з 1 по 4 рік навчання представили свої наукові здобутки та успішно пройшли піврічну, ще 6 – річну атестацію, що підтвердило виконання індивідуального плану кожного аспіранта. Варто наголосити, що індивідуальний план наукової роботи є обов'язковим до виконання здобувачем вищої освіти і використовується для оцінювання успішності запланованої наукової роботи.

#маркетологинау