Участь кафедри маркетингу в конференції в ЛНУ ім. І. Франка

21 березня 2024, 8:48 am Автор

21 березня викладачі кафедри маркетингу представили Національний авіаційний університет на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Тенденції розвитку маркетингу в умовах невизначеності», що організована та проведена Львівським національним університетом імені Івана Франка, де виступили співорганізаторами.

Професор кафедри Тетяна КНЯЗЄВА привітала колег кафедри маркетингу ЛНУ ім І. Франка з 10-річчям кафедри та побажала процвітання, талановитих та амбітних студентів, які будуть прославляти кафедру та викладачів своїми успіхами і досягненнями, розвитку та щасливого майбутнього.

Виконувач обов’язків завідувача кафедри маркетингу Кирил АСТАХОВ виступив з доповіддю «Українські аеропорти: вчора та завтра», де визначив перспективи відбудови галузі в післявоєнний період.

Учасники конференції відзначили, що у цей складний для нашої країни час дуже важливими є такі зустрічі, єднання та взаємна підтримка всіх груп стейкхолдерів.