Успішне проходження курсу-стажування у продуктовому IT

12 серпня 2022, 12:25 pm Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 536 разів Останнє редагування П'ятниця, 12 серпня 2022 12:37

В рамках проекту «Бізнес іде до університету» розробленого Genesis з ГО «Освітня фундація продуктового ІТ» Product IT Foundation for Eductaion у співпраці із МОН, у липні доценти кафедри маркетингу Олексій Ярмолюк та Ганна Радченко пройшли навчання та отримали сертифікати, що надають права адміністрування на платформі та викладання курсу «Створення та розвиток IT-продуктів».

В Україні більше ніж 1000 продуктових компаній, 5 із них коштують понад мільярд доларів. Українські продуктові IT-компанії входять у світові топи. Можливо, саме твій продукт чи компанія стануть наступними?
Саме такий виклик пропонується прийняти здобувачам під час проходження курс у форматі віртуального стажування від Genesis та дізнатися більше про створення успішних продуктів в рамках модулів дисциплін вибіркового компоненту навчального плану.

«Україна – не просто «житниця» Європи, а й технологічна країна з талановитими людьми, які можуть із нуля побудувати великий бізнес»

сертификат ярмолюк алексей Genesis

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua