Зустріч з психологом «Подолання стресових ситуацій під час воєнних дій»

16 вересня 2023, 5:51 am Автор
Прочитано 97 разів Останнє редагування Понеділок, 18 вересня 2023 05:59

Для кожного українця, більшою чи меншою мірою життя змінилося в один день –  24 лютого 2022 року. Тривожність, невизначеність у завтрашньому дні, переживання за рідних та друзів тримають нас у стані постійного стресу протягом усього періоду ведення воєнних дій на території нашої країни. І впоратися з цим стресом під силу далеко не кожному.

Війна в Україні триває вже не перший рік, і кожен день, який проживають наші громадяни, є стресовим для них. Це стосується всіх: і військовослужбовців, і жителів окупованих регіонів, і тих, кому пощастило жити у відносно спокійних областях, і переселенців та біженців.

Стрес під час війни так чи інакше не обминає стороною шкірного людини, хоча його сила, інтенсивність і наслідки для психіки та фізичного здоров'я можуть відрізнятися.

Питання про те, як подолати стрес під час війни, сьогодні турбує кожного українця, саме тому психолог відділу роботи зі студентами Національного авіаційного університету Шуляк Олена Олександрівна провела тематичну зустріч зі студентами та викладачами кафедри маркетингу та надала корисні поради, які допоможуть упорядкувати психологічний стан і навчитися боротися зі стресом під час війни, яким би непростим завданням це не здавалося.

Повністю позбутися стресу під час війни навряд чи вдасться, але якщо піклуватися про себе, своїх близьких, про своє ментальне та фізичне здоров'я, то буде значно легше пережити всі випробування цього тяжкого періоду.

З вірою у Переможний світ!

#маркетологінау

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua