01.04.2018 Вітаємо призерку конкурсу студентських і наукових робіт, Анну Величко!

1 квітня 2018, 12:00 am Автор
Прочитано 1101 разів Останнє редагування Понеділок, 02 квітня 2018 21:37

Вітаємо призерку конкурсу студентських і наукових робіт,Анну Величко!

Наприкінці березня  2018 року у місті Харкові відбувся ІІ тур  Всеукраїнського конкурсу студентських і наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Анна Величко, студентка IV курсу факультету економіки та бізнес-адміністрування спеціальності «Логістика», отримала Диплом ІІІ ступеня. Завдяки ґрунтовній професійній підготовці, взаємному бажанню молоді та викладачів до самовдосконалення та розвитку студенти-логісти  вже традиційно показують високі результати на подібних наукових змаганнях.

Щиро вітаємо нашу студентку та її наукового керівника, кандидата технічних наук, доцента кафедри логістики - Савченко Лідію Володимирівну з перемогою та бажаємо подальшого підкорення наукових вершин, що відповідає духу постійного розвитку та вдосконалення Національного авіаційного університету!