03.10.23. була проведена година корпоративної культури зі здобувачами кафедри старшим викладачем Сабіровою Індірою Миргазимівною на тему «День захисника і захисниць України».

4 жовтня 2023, 5:48 am Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 235 разів Останнє редагування Середа, 04 жовтня 2023 06:15

03.10.23. було проведено годину корпоративної культури зі здобувачами кафедри старшим викладачем Сабіровою Індірою Миргазимівною на тему «День захисника і захисниць України».

Здобувачі зазирнули у сторінки історії та згадали не лише козаків, а й усіх хто нині призвань захищати нашу Батьківщину, і не лише зі зброєю в руках.
Сучасні Збройні сили України незламні, як і воїни УПА, вони наслідують військові традиції повстанців, а лозунг «Слава Країні!» стало офіційним вітанням і не лише у лавах військових.
Повернення до повстанських традицій не випадкове. Нині ми продовжуємо ту саму боротьбу, яку вела УПА – боротьбу за свободу від того самого ворога – російського імперіалізму!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua