10.12.2018 року в Національному авіаційному університеті за ініціативи кафедри економіки та бізнес-технологій факультету економіки та бізнес-адміністрування відбулась зустріч з делегацією із Грузії

11 грудня 2018, 10:59 am Автор 
Опубліковано в Новини НН ІЕМ НАУ
Прочитано 131 разів Останнє редагування Середа, 12 грудня 2018 15:44

10 грудня 2018 року в Національному авіаційному університеті за ініціативи кафедри економіки та бізнес-технологій факультету економіки та бізнес-адміністрування відбулась зустріч з делегацією із Грузії, а саме з представниками Батумського державного університету ім. Шота Руставелі, Батумського навчального університету навігації, Національного інституту економічних досліджень (м. Батумі).

Зі сторони Грузії у зустрічі взяли участь Гечбаіа Бадрі, доктор економіки, професор, директор Національного інституту економічних досліджень (м. Батумі), Циклашвілі Натела, доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи Батумського державного університету ім. Шота Руставелі, Голетіане Кетеван, доктор технічних наук, професор, декан факультету логістики Батумського навчального університету навігації, Кузьменко Галина Іванівна, кандидат економічних наук, Заслужений економіст України, почесний професор Батумського навчального університету навігації.

Розвиток й поглиблення співробітництва при вирішенні завдань у сфері науково-технічного прогресу й підвищення ефективності освітньої та науково-дослідної роботи в економічному спрямуванні обговорили під час зустрічі з представниками  вищих освітніх закладів Грузії. Зокрема, у зустрічі взяли участь Бадрі Гечбаіа, директор Національного інституту економічних досліджень (м. Батумі), Натела Циклашвілі, проректор з наукової роботи Батумського державного університету ім. Шота Руставелі, Кетеван Голетіане, декан факультету логістики Батумського навчального університету навігації. Зустріч ініційована кафедрою економіки та бізнес-технологій факультету економіки та бізнес-адміністрування. Ця подія стала можливою за сприяння кандидата економічних наук, Заслуженого економіста України Кузьменко Галини Іванівни, доцента Центральноукраїнського національного технічного університету, почесного професора Батумського навчального університету навігації, яка своєю натхненною працею укріплює співпрацю між українськими освітніми закладами, в рамках чого сприяє міжнародній діяльності університетів.

Сторони обговорили питання організації та впровадження спільних наукових проектів, організації та проведення спільних конференцій, написання монографій з подальшим просуванням у наукометричні бази, сприяння в налагодженні зв’язків з іншими партнерами, проведення спільних круглих-столів, членства в оргкомітетах, проведення відкритих лекцій, підготовки сумісних наукових статей, експертної роботи, проведення тренінгів, майстер-класів тощо.

За результатами зустрічі підписано: меморандум про співробітництво між НАУ та Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі; договір про співробітництво між НАУ та Батумським навчальним університетом навігації; договір про співробітництво між НАУ та Національним інститутом економічних досліджень (м. Батумі).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається