15.04. 2019 оприлюднені результати Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт

16 квітня 2019, 10:38 am Автор
Прочитано 1104 разів Останнє редагування Вівторок, 16 квітня 2019 10:42

Перемога на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність»

Студенти кафедри економіки та бізнес-технологій факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) отримали вагомі результати на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», що проходив на базі Одеського національного політехнічного університету.

Було представлено наукові напрацювання випускників  магістратури за унікальною освітньо-професійною програмою «Підприємницька діяльність в авіації», що дозволило у процесі науково-прикладного осмислення запропонувати  перспективи економічного розвитку авіаційних підприємств, підтверджені практичним впровадженням та публікацією наукових праць.

За результатами участі отримані достойні результати:

• диплом ІІІ ступеня –Лещенко Марія – за виконану дипломну роботу на тему «Управління кадровим потенціалом авіаційного підприємства» (науковий керівник: д.е.н., професор Ушенко Н.В., зав. кафедри економіки та бізнес-технологій);
  • грамота «За практичну цінність рекомендацій та пропозицій» - Примаченко Олександр – за виконану дипломну роботу на тему «Управління ризиками господарської діяльності суб’єкта авіабізнесу» (науковий керівник: к.е.н., доцент Овсак О.П., доцент кафедри економіки та бізнес-технологій);
  • грамота «За формулювання цілісної концепції досліджуваної проблеми» - Могімі Каріна - за виконану дипломну роботу на тему «Управління комерційною діяльністю хендлінгової компанії» (науковий керівник: к.е.н., доцент Кривицька Н.Ю., доцент кафедри економіки та бізнес-технологій).

Вітаємо студентів з високими результатами участі, бажаємо успіхів у професійній кар‘єрі!

Висловлюємо вдячність науковим керівникам, які сприяли цьому своєю кваліфікованою працею.