19.10.2019 Студенти ФЕБА на WOW Kids Forum!

22 жовтня 2019, 5:53 am Автор
Прочитано 936 разів Останнє редагування Вівторок, 22 жовтня 2019 05:55

19 жовтня відбувся 6-й масштабний благодійний форум для 850 дітей-сиріт з усіх куточків країни!

WOW Kids Forum – це новий освітній формат для дітей-підлітків від 13 до 17 років.

Мета проекту - допомогти дітям знайти своє місце у житті, і навіщо та як робити перші кроки для того щоб стати успішними у своїх починаннях вже зараз!

Темою цьогорічного форуму стала - "Ресурси: гроші та енергія!"

Діти прослухали цікаві лекції від провідних бізнесменів країни, взаємодіяли з ними у вигляді захоплюючих інтерактивів, а також отримали масу емоцій та подарунків!

Студенти факультету економіки та бізнес-адміністрування брали активну участь у організації заходу.
З кожним форумом наша команда однодумців тільки зростає, і ми вдячні усім, хто приєднується до нас

Продовжуємо робити добро разом!