До дня Героїв на ФЕБА відбулась патріотична зустріч «Перемога у нашій єдності»

23 травня 2023, 10:16 am Автор

В сучасному вигляді День Героїв є символом незборимості української нації, адже вшановує подвиги борців за незалежність нашої держави від часів Київської Русі до сучасної боротьби проти російської агресії. Згідно історичних подій ІІ пол. ХХ ст. День Героїв більшістю регіонів та національних організацій відзначається 23 травня. Тому 22 травня  на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА відбулась зустріч національно-патріотичного спрямування «Перемога у нашій єдності» із заступником начальника кафедри військової підготовки НАУ з матеріально-технічного забезпечення-начальником групи матеріально-технічного забезпечення, майором Юрієм Копчею приурочена до Дня Героїв. З вітальними словами до викладачів та здобувачів вищої освіти звернулись завідувачка кафедри  економіки повітряного транспорту ФЕБА Олена Ареф’єва та заступниця декана ФЕБА Ольга Вовк, які відзначили героїзм сьогоднішніх Герої України, необхідність їх підтримки та збереження цінностей для вшанування подвигів. Юрій Копча ознайомив присутніх із умовами здобуття військових професій, умовами вступу на кафедру військової підгоовки НАУ.

Збройна агресія російської федерації проти України ще більше актуалізує такі заходи національно-патріотичного спрямування та сприяє підвищенню рівня обізнаності учасників освітнього процесу. День Героїв є днем пам'яті всіх українців, які боролись і борються за свободу та незалежність України.

Дякуємо героям України усіх часів за можливість гордо носити ім’я «українця» !

Перемога у нашій єдності !