«Крим – українська надія!» патріотичні зустрічі викладачів та студентів ФЕБА

27 лютого 2023, 3:53 pm Автор

Автономна республіка Крим та м. Севастополь уже дев’ять років перебувають  у російській окупації. 26 лютого 2014 року в м. Сімферополь відбувся багатотисячний мітинг на підтримку цілісності України і, за наказом Президента України, це день є пам’ятною датою з відзначення Кримського спротиву російській окупації.

На факультеті економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) 27 лютого відбулись національно-патріотичні зустрічі викладачів і студентів, які поділились особистими спогадами  про захоплення Кримського півострову, про надію на повернення в український Крим. Протягом дня були проведені круглі столи

- на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки ФЕБА доцент кафедри Кудлай Віра Григорівна із студентами зустрілись для  обговорення теми «Спротив російській окупації в Криму»;

- на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА доцент кафедри Ковальчук Альона Миколаївна провела зустрічі за темою «Крим – це Україна»;

- на кафедрі маркетингу ФЕБА Фісун Юлія Володимирівна з наставниками академічними групами провела зустрічі на тему «Окупована Батьківщина», а асистент кафедри Созинова Ірина Валентинівна зі студентами розглянути матеріали до  теми «Крим. Історія і сьогодення»;

- викладачі і студенти кафедри фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА, за організації доцента кафедри Рибак Олени Миколаївни, зустрілась на обговоренні історичних подій «Річниця незламності та спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».

-на кафедрі економіки та бізнес-технологій ФЕБА асистент кафедри Максименко Жанна Василівна провела зустріч на тему «Дев’ять років кримського спротиву російської окупації».

З надією на встановлення історичної справедливості, перемоги над російськими окупантами сьогодні в Автономній республіці Крим сьогодні віримо у силу ЗСУ, працюємо над формуванням патріотичної свідомості та національно ідентичності кожного громадянина України.