Національна свідомість та єднання України в серцях студентів ФЕБА

24 січня 2023, 12:35 pm Автор
Прочитано 276 разів Останнє редагування Вівторок, 24 січня 2023 12:52

21-23 січня 2023 року на факультеті економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) було проведено заходи, присвячені Дню Соборності України. Завідувачами кафедр і керівництвом факультету, наставниками академічних груп ФЕБА було проведено он-лайн зустрічі, години корпоративної культури, активні обговорення в  комунікаційних групах презентованих історичних матеріалів та патріотичного контенту.

Патріотичні зустрічі, активне залучення до пошуків та презентування національних здобутків дозволяють студентам зберегти стійкість у сучасних викликах, розкрити для себе нові сторінки в історії та візію Української Державності, Єдності й Незламності!!!