Новий досвід в економічному управлінні: студентам ФЕБА проведено майстер-клас з полковником, старшим науковим співробітником Олексієм Постніковим.

21 лютого 2023, 12:54 pm Автор
Прочитано 186 разів Останнє редагування П'ятниця, 24 лютого 2023 13:04

В сучасних викликах та умовах дистанційного навчання студенти особливо цінують зустрічі в аудиторіях Національного авіаційного університету. Факультет економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА ) постійно працює над створенням можливостей для здобуття нового практичного досвіду, професійних навичок, результативних комунікацій студентів з викладачами, стейкхолдерами, роботодавцями та професіоналами у обраних спеціальностях.

21 лютого було організовано зустріч здобувачів вищої освіт з полковником, старшим науковим співробітником науково-дослідної лабораторії проблем оборонного менеджменту навчально-наукового центру оборонного менеджменту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Тема зустрічі «Управління ризиками економічної діяльності». Окрім прикладних аспектів управління ризиками, Олексій Постніков запропоновував студентам взяти участь у колективному конкурсі-змаганні на формування навичок побудови організаційних структур та оптимізації бізнес-процесів. Бізнес-гра проявила креативні ідеї студенті ФЕБА, їх здатність до критичного мислення та оптимізації виробничих процесів. Робота в аудиторії задовольнила комунікаційні запити студентів, дозволила поспілкуватись на професійній теми і розкрити особистий потенціал кожного студента.

Ознайомитись із деталям зустрічі можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=9jw5Km4gjvA

Вдячні за можливості професійного зростання, комунікацію студентів з викладачами та практиками в аудиторіях та формування нового покоління професіоналів!