Перемога у конкурсі «НАЙКРАЩА АКАДЕМІЧНА ГРУПА» Національного авіаційного університету!

19 червня 2023, 7:19 am Автор

Академічна група МА-324 Ба Факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) перемогла у конкурсі «НАЙКРАЩА АКАДЕМІЧНА ГРУПА» Національного авіаційного університету, здобувши ІІІ місце. Здобувачі вищої освіти спеціальності «Маркетинг» освітньо ступеня «Бакалавр» протягом англомовного навчання на факультеті активно реалізують свої ідеї, цілі та прагнення у освітній та творчій діяльності, користуються можливостями академічної мобільності та реалізації досліджень, здобувають перемоги у спортивних та наукових конкурсах. Наставниця групи, доктор економічних наук, професор кафедри маркетингу Ольга Полоус мотивацією та власним прикладом надихає здобувачів на підкорення нових освітні вершин. Тож результативна співпраця наставника і колективу групи МА-324 Ба принесла визнання в університетській спільноті.

Конкурс «Найкраща академічна група» Національного авіаційного університету проводився у два етапи з 06 лютого по 12 травня 2023 року, а результати формувались колективом здобувачів та викладачів ФЕБА у форматі бальної самооцінки наявних навчальних, наукових, громадських, спортивних та творчих здобутків.

Урочисте нагородження переможців конкурсу «Найкраща академічна група» відзнакою «Грамота Національного авіаційного університету» відбулося на засіданні Вченої ради університету.

Дякуємо за визнання внеску колективу ФЕБА у розвиток університету та бажаємо нових перемог здобувачам вищої освіти і науково-педагогічному колективу факультету!