Списки студентів 1го курсу ФЕБА на поселення до гуртожитків

27 серпня 2021, 9:29 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 498 разів

Список

студентів 1го курсу ФЕБА, які направлені на поселення

в гуртожиток №6 студмістечка НАУ на 2021-2022 н.р.

 

ПРИБУТИ 28.08.2021 на 08.00 вул. Ніжинська, 14

 

№ п/п

Прізвище

Ім`я

По батькові

1.                 

Анісімова

Олександра

Дмитрівна

2.                 

Баховець

Софія

Богданівна

3.                 

Бегека

Олена

Олексіївна

4.                 

Березовська

Дар`я

Андріївна

5.                 

Берташ

Анастасія

Сергіївна

6.                 

Боднарчук

Яна

Василівна

7.                 

Бондаренко

Анастасія

Валентинівна

8.                 

Бондарчук

Олександр

Дмитрович

9.                 

Бочко

Анастасія

Олегівна

10.             

Брутов

Максим

Романович

11.             

Величанська

Ганна

Миколаївна

12.             

Вінічук

Дарія

Олексіївна

13.             

Гаврилович

Лілія

Яківна

14.             

Гаврилюк

Анна

Сергіївна

15.             

Галака

Артем

Анатолійович

16.             

Гармаш

Анастасія

Володимирівна

17.             

Гержан

Віталій

Ілліч

18.             

Гіндулліна

Анна

Валеріївна

19.             

Гомоюнова

Анна

Віталіївна

20.             

Горобей

Катерина

Олександрівна

21.             

Добровольська

Анна

Володимирівна

22.             

Дубовський

Вадим

Олегович

23.             

Думяк

Володимир

Володимирович

24.             

Зеленюк

Артем

Васильович

25.             

Зименко

Катерина

Сергіївна

26.             

Іванов

Ілля

Олександрович

27.             

Іванова

Анастасія

Валеріївна

28.             

Іванченко

Інна

Олександрівна

29.             

Ільчук

Ірина

Вікторівна

30.             

Кавуньов

Олександр

Олександрович

31.             

Калуга

Дар`я

Сергіївна

32.             

Канупа

Олена

Борисівна

33.             

Кацан

Марія

Борисівна

34.             

Клочко

Аліна

Олегівна

35.             

Кльоц

Ангеліна

Олександрівна

36.             

Книжник

Ауріка

Сергіївна

37.             

Ковальчук

Дар`я

Юріївна

38.             

Козько

Анна

Володимирівна

39.             

Колеснік

Дарія

Іванівна

40.             

Коліба

Дарія

Русланівна

41.             

Коноваленко

Іван

Миколайович

42.             

Коржіньовська

Дар`я

Василівна

43.             

Кориневська

Єлизавета

Юріївна

44.             

Коробейников

Віктор

Дмитрович

45.             

Королевська

Анна

Анатоліївна

46.             

Король

Ольга

Сергіївна

47.             

Косушко

Єлізавєта

Андріївна

48.             

Кравець

Олександр

Віталійович

49.             

Кравець

Владислав

Романович

50.             

Крилова

Таісія

Ігорівна

51.             

Крицька

Анна

Денисівна

52.             

Кугай

Марта-Євдокія

Юріївна

53.             

Кудрявцева

Марія

Олександрівна

54.             

Кузьмів

Роман

Васильович

55.             

Левашов

Артем

Олександрович

56.             

Левіцький

Даніїл

Вікторович

57.             

Лях

Михайло

Сергійович

58.             

Ляшенко

Дмитро

Сергійович

59.             

Ляшенко

Євгеній

Володимирович

60.             

Макарова

Анастасія

Анатоліївна

61.             

Максименко

Ярослав

Олександрович

62.             

Мамай

Костянтин

Дмитрович

63.             

Марко

Іван

Анатолійович

64.             

Маслов

Денис

Віталійович

65.             

Матвійчук

Юлія

Володимирівна

66.             

Мелашенко

Діана

Сергіївна

67.             

Мельник

Аліна

Михайлівна

68.             

Мельник

Карина

Вікторівна

69.             

Мельник

Анна

Романівна

70.             

Мельник

Софія

Олексіївна

71.             

Мельник

Дар`я

Миколаївна

72.             

Мельник

Валерія

Олегівна

73.             

Мельниченко

Іван

Геннадійович

74.             

Мельничук

Вікторія

Сергіївна

75.             

Микитченко

Діана

Вікторівна

76.             

Михайлова

Софія

Євгенівна

77.             

Мікуліч

Максим

Олегович

78.             

Міновська

Аріна

Віталіївна

79.             

Мороз

Артем

Валерійович

80.             

Мороз

Дарина

Володимирівна

81.             

Никифорук

Марина

Миколаївна

82.             

Новикова

Софія

Олександрівна

83.             

Овчаренко

Юлія

Олександрівна

84.             

Олексійченко

Марина

Геннадіївна

85.             

Ольховець

Софія

Максимівна

86.             

Орачевський

Станіслав

Вадимович

87.             

Оселедець

Денис

Олександрович

88.             

Павленко

Анжела

Володимирівна

89.             

Пазина

Поліна

Романівна

90.             

Паламаренко

Ольга

Віталіївна

91.             

Паламарчук

Ольга

Романівна

92.             

Пафіцевич

Анастасія

Володимирівна

93.             

Пекалюк

Анна

Павлівна

94.             

Петренко

Наталія

Романівна

95.             

Пилипчук

Ярослав

Євгенович

96.             

Підлісний

Володимир

Ігорович

97.             

Подрига

Володимир

Андрійович

98.             

Пономаренко

Марина

Олександрівна

99.             

Похила

Аліна

Іванівна

100.          

Поштарук

Максим

Володимирович

101.          

Прасол

Дмитрій

Олегович

102.          

Пшенична

Анастасія

Ігорівна

103.          

Рибалко

Ольга

Василівна

104.          

Рогачова

Аліна

Романівна

105.          

Романюк

Олександра

Сергіївна

106.          

Рудий

Дмитро

Юрійович

107.          

Садков

Павло

Сергійович

108.          

Северчук

Анастасія

Ігорівна

109.          

Селезень

Ірина

Ігорівна

110.          

Семенова

Олександра

Юріївна

111.          

Семенюк

Аліна

Дмитрівна

112.          

Сергійчук

Іван

Олексійович

113.          

Середа

Катерина

Юріївна

114.          

Синюк

Олена

Олександрівна

115.          

Сіпачова

Дар`я

Юріївна

116.          

Скобельський

Сергій

Валерійович

117.          

Сокіл

Віталій

Вікторович

118.          

Сопіженко

Вероніка

Геннадіївна

119.          

Стогній

Дарина

Ігорівна

120.          

Стремінська

Катерина

Миколаївна

121.          

Супрун

Анастасія

Юріївна

122.          

Сухіна

Дар`я

Віталіївна

123.          

Сухоцька

Вікторія

Олегівна

124.          

Татарчук

Аліна

Олександрівна

125.          

Теперик

Юлія

Андріївна

126.          

Тємєрова

Тамара

Сергіївна

127.          

Тищенко

Богдана

Олександрівна

128.          

Тищук

Дар`я

Василівна

129.          

Ткач

Вероніка

Володимирівна

130.          

Ткаченко

Юлія

Юріївна

131.          

Ткаченко

Вероніка

Юріївна

132.          

Ткаченко

Вікторія

Олександрівна

133.          

Трофименко

Сергій

Сергійович

134.          

Убийвовк

Марія

Сергіївна

135.          

Фат

Вікторія

Романівна

136.          

Фірова

Марія

Олексіївна

137.          

Фокшан

Інеса

Миколаївна

138.          

Харитонова

Софія

Сергіївна

139.          

Хмельницький

Данило

Богданович

140.          

Хоменко

Анна

Миколаївна

141.          

Цюрик

Анастасія

Володимирівна

142.          

Чаплигін

Михайло

Андрійович

143.          

Чекан

Руслан

Русланович

144.          

Черняк

Артем

Сергійович

145.          

Чигрин

Олександр

Русланович

146.          

Чорна

Ольга

Миколаївна

147.          

Чудінов

Андрій

Володимирович

148.          

Чуйко

Марія

Михайлівна

149.          

Шаповал

Надія

Олександрівна

150.          

Швець

Вікторія

Вікторівна

151.          

Шинкаренко

Софія

Ігорівна

152.          

Шкробот

Олександр

Сергійович

153.          

Яковенко

Денис

Леонідович

154.          

Янчарук

Віктор

Вікторович

155.          

Ярина

Аліна

Олексіївна

156.          

Ярмольська

Олександра

Андріївна

157.          

Яцечко

Данило

Романович

158.          

Загорулько

Олександр

Романович

 

 

Список

студентів 1го курсу ФЕБА, які направлені на поселення

в гуртожиток №8 студмістечка НАУ на 2021-2022 н.р.

 

ПРИБУТИ 31.08.2021 на 08.00 вул. Ніжинська, 29Б

 

№ п/п

Прізвище

Ім`я

По батькові

1.                 

Алмазова

Тетяна

Леонідівна

2.                 

Андрейцова

Ліза

Євгенівна

3.                 

Біленко

Артем

Олексійович

4.                 

Білогруд

Вероніка

Сергіївна

5.                 

Бойченко

Наталя

Вікторівна

6.                 

Буркут

Михайло

Михайлович

7.                 

Бурлакова

Катерина

Василівна

8.                 

Вишнівська

Вікторія

В`ячеславівна

9.                 

Глущик

Анна

Вікторівна

10.             

Гончарова

Анастасія

Миколаївна

11.             

Гудима

Вікторія

Романівна

12.             

Гуменюк

Наталія

Олександрівна

13.             

Дитинчук

Костянтин

Юрійович

14.             

Дмитрук

Ірина

Сергіївна

15.             

Довгоброд

Даріна

Олександрівна

16.             

Дубовськой

Данііл

Романович

17.             

Желєзна

Анастасія

Едуардівна

18.             

Жучковський

Максим

Юрійович

19.             

Зайченко

Вероніка

Сергіївна

20.             

Захарченко

Вероніка

Романівна

21.             

Згоранець

Василь

Сергійович

22.             

Каінова

Тетяна

Олегівна

23.             

Каламайко

Максим

Анатолійович

24.             

Маслов

Денис

Віталійович

 

Список

студентів 1го курсу ФЕБА, які направлені на поселення

в гуртожиток №9 студмістечка НАУ на 2021-2022 н.р.

 

ПРИБУТИ 28.08.2021 на 08.00 вул. Ніжинська, 29В

 

№ п/п

Прізвище

Ім`я

По батькові

1.                 

Ващук

Максим

Володимирович

2.                 

Ганіч

Максим

Олександрович

3.                 

Данько

Денис

Богданович

4.                 

Драган

Ілона

Русланівна

5.                 

Жорнова

Анна

Віталіївна

6.                 

Забруцька

Софія

Василівна

7.                 

Завальнюк

Олександр

Андрійович

8.                 

Загоруйко

Єлизавета

Миколаївна

9.                 

Зелененький

Олександр

Романович

10.             

Іваненко

Ольга

Олегівна

11.             

Колодко

Яна

Дмитрівна

12.             

Лавренюк

Марк

Сергійович

13.             

Луценко

Даниїл

Андрійович

14.             

Мазур

Влада

Олексіївна

15.             

Мамчур

Ірина

Валеріївна

16.             

Марусяк

Артем

Мирославович

17.             

Микитюк

Валентина

Юріївна

18.             

Михалюк

Ірина

Сергіївна

19.             

Міщенко

Аліна

Олександрівна

20.             

Омельчак

Ірина

Андріївна

21.             

Пафіцевич

Анастасія

Володимирівна

 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Детальніше в цій категорії: « Інформація щодо поселення

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається