Студентка ФЕБА здобула перемогу в V Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проєктів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН».

3 травня 2023, 11:14 am Автор
Прочитано 271 разів Останнє редагування Середа, 03 травня 2023 11:20

Вітаєм зі здобуттям диплому ІІІ ступеня в V Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проєктів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН» здобувачку вищої освіти Аліну Соболєву групи МА-323Б факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету з конкурсним  проєктом «Puppy JesMa». Керівником здобувачки стала професор кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА Ольга Міночкина.

Організатором конкурсу виступив Державний торговельно-економічний університет. Протягом лютого-травня 2023 року відбувалися три відбіркових етапи конкурсів а у фіналі, 28 квітня 2023 року, взяли участь 18 команд студентів. У фінальній презентації бізнес-ідей учасники захищали свої комерційні та соціальні проєкти. І, згідно регламенту, 1 травня 2023 року було опубліковано результатів. Усі учасники отримали запрошення реалізувати свої стартап-можливості, долучившись до участі в інкубаційній програмі YEP.

Вітаємо із визнанням наукових здобутків студентку ФЕБА та наукового керівника.