Студенти ФЕБА – учасники NBU University Challenge

28 жовтня 2019, 7:38 am Автор
Прочитано 857 разів Останнє редагування Понеділок, 28 жовтня 2019 07:39

Команда студентів кафедри фінансів, банківської справи та страхування Факультету економіки та бізнес-адміністрування  бере  участь в NBU University Challenge. Заявки на участь подали 42 команди з 26 закладів вищої освіти з різних регіонів України.

Член команди: Павло Буй, Валерія Охріменко, Юлія Синаяк, Дмитро Пуськов та Ірина Якімова презентували свої рекомендації для Правління НБУ щодо монетарної політики. Студентам необхідно було обґрунтовано відповісти на ключове питання конкурсу: «Яким має бути рішення Правління НБУ щодо облікової ставки і чому?». Куратор команди –доцент кафедри Олена Рибак.

Участь студентів НАУ у NBU University Challenge дозволить якісно доповнити та урізноманітнити теоретичне навчання корисним практичним досвідом. Завдяки участі в NBU University Challenge вони здобудуть навички сучасного макроекономічного аналізу, покращать розуміння сутності монетарної політики та особливостей прийняття рішень у цій сфері.