Участь у форумі «Цифрова трансформація фінансового сектору України».

18 травня 2023, 8:19 am Автор

17 травня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри економіки повітряного транспорту Альона Ковальчук та Наталія Сафонік у якості слухачів відвідали науково-практичний бізнес-форум «Цифрова трансформація фінансового сектору України».

Форум відбувся у змішаному форматі на базі Факультету фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету за підтримки Міністерства фінансів України і Міністерства цифрової трансформації. У ході панельних дискусій було обговорено особливості цифрової освіти як складової фінансової інклюзії та розвитку цифрової економіки в державі, питання оподаткування віртуальних активів, сучасні фінтех тенденції, локально-глобальні підходи до фінансування відбудови України з точки зору цифрового аспекту.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам форуму за можливість отримати нові знання та удосконалити свої професійні компетентності !