Участь у програмі для стартапів Yangel Big Bang

14 червня 2020, 4:30 pm Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 35 разів

Доценти кафедри економічної кібернетики факультету економіки та бізнес-адміністрування, О. Густера та Д. Квашук прийняли участь у преакселераційній он-лайн програмі для стартапів Yangel Big Bang, що створено на базі Державного космічного агентства України, запропонувавши до участі в проекті, розроблений на базі кафедральної лабораторії «Моделювання соціоекологоекономічних систем», Інтернет -реєстратор температури.
Продукт створений для категорії підприємств, де є необхідність автоматизованого контролю ряду фізичних показників, а також для сільськогосподарських потреб, для побутового користування та в системах «Розумний дім».
Призначений для довготривалого вимірювання та реєстрації температурних зазначень.
Принцип дії: Зчитує інформацію з датчиків температури, відправляє їх до розробленого web – додатку (http://dmitro.pythonanywhere.com/), з допомогою якого на спеціальному сервері реалізується візуалізація цих даних.
Програмне забезпечення дозволяє зберігати отримані дані, і, за потреби користувача, завантажувати на смартфон, або комп’ютер у форматі ms excel.
Основні складові даного виробу - це недорогі компоненти та програмні бібліотеки з відкритим кодом, що робить його собівартість мінімальною для виробника, а відповідно, сам пристрій – конкурентоздатним серед подібних рішень.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається