Урочисте вручення дипломів бакалаврів ФЕБА

1 серпня 2023, 3:24 pm Автор

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «Бакалавр» Факультету економіки та бізнес-адміністрування відбулось в Актовому залі Національного авіаційного університету.

В день святкування Української Державності дипломи отримати молоді НАУвці, які будуть розвивати Україну. Кращі випускники були нагороджені Грамотами Національного авіаційного університету, Подяками факультету економіки та бізнес-адміністрування. Крім дипломів бакалаврів випускники, які навчалась в англомовних групах, також отримали і свідоцтва про високі професійні компетенції.

Урочистості розпочались із вшанування пам’яті й героїзму захисників-воїнів, завдяки яким здобувачі вищої освіти мають можливість навчатись і планувати професійний шлях. В продовження свята, вітальними промовами з нагоди дня Державності України та з щирими побажаннями випускникам виступили проректорка з гуманітарної політики та інновацій Світлана Тімкіна, завідувачки кафедр та заступниці декана ФЕБА. До привітань долучився представник стейкхолдерів факультету, авіаційний експерт Кирило Астахов.

Вітаємо випускників та бажаємо успіхів й професійних досягнень!