27 січня 2022, 9:15 am Автор
Прочитано 466 разів Останнє редагування Четвер, 27 січня 2022 09:27

На урочистості завітали Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет та ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький, Державний секретар МОН Сергій Захарін; проректор Національного авіаційного університету Світлана Тімкіна; український поет, драматург, сценарист, заслужений діяч мистецтв України, народний артист України та почесний громадянин міста Києва Юрій Рибчинський. Гості привітали студентів та викладачів ФЕБА з Днем студентства, побажали нових злетів та підкорення професійних висот.

Декан ФЕБА вручив дипломи з відзнакою випускникам, привітав здобутки студентських років врученням грамот НАУ. Також 12 викладачам ФЕБА, котрі здійснювали наукове керівництво студентами-випускниками над кращими дипломними роботами, Сергій Смерічевський у святковій атмосфері вручив Грамоти Національного авіаційного університету.

З вітальними словами та цінними подарунками на випуск завітали стейкхолдери:

- радник генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»»;

- заступник директора газети «Все про бухгалтерський облік » Сапліна Олена;

- начальник управління по роботі з персоналом Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Леонтьєв Валентин.

Випускним вальсом, юмористичним стемом та музичними номерами випускників вітали студенти і випускник з попередніх років, котрі креативно реалізуються у діяльності Студентської ради і Творчого об’єднання студентів та аспіратів ФЕБА. Також пісенною творчістю вітала випускників доцентка кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки ФЕБА Міхно Інесса.

У дружній та святковій атмосфері подякувала університету та викладачам випускниця Марія Павлова. Словами підтримки і радості від свята вітала випускників від кураторів доцентка кафедри фінансів, обліку та оподаткування Жам Олена. Почесну роль вручення дипломів та грамот виконали завідувачі випускних кафедр.

Вітаємо випускників ФЕБА, бажаємо професійного визнання та успіхів!