Відкрите заняття старшої викладачки кафедри економіки повітряного транспорту Наталії Сафонік

14 березня 2024, 9:33 am Автор

14.03.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА відбулось відкрите лекційне заняття к.е.н., старшої викладачки кафедри Наталії Сафонік із здобувачами вищої освіти групи ЕП-312Б з навчальної дисципліни «Startup та Internet-технології в економіці» на тему: «Управління Startup командами та основи формування ідеї стартапу».

На занятті були присутні завідувачка кафедри Олена Ареф’єва та науково-педагогічні працівники кафедри Саміра Пілецька, Ольга Вовк, Марія Андрієнко, Катерина Антоненко, Альона Ковальчук.

Лекційне заняття було проведено в дистанційному форматі із використанням сервісу Google Meet та забезпечено візуальним супроводом у вигляді презентаційних матеріалів. На початку заняття було чітко означено план. В ході лекції використано змістовну, актуальну інформацію, що була систематизована та викладена в логічній послідовності. Лектор вміло встановлювала контакт з аудиторією шляхом обговорення проблемних питань.

Загалом лекційне заняття проведено на належному теоретичному, практичному та методичному рівні; тема відповідає робочій програмі навчальної дисципліни та дозволяє здобувачам вищої освіти здобути актуальні знання.