Вітаємо студентів ФЕБА з перемогою у креатив-баттлі «Рекламний Полігон» (літо, 2023)

30 червня 2023, 6:46 pm Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 384 разів Останнє редагування П'ятниця, 30 червня 2023 18:56

Гучна, яскрава перемога наувців у креатив-батлі «РЕКЛАМНИЙ ПОЛІГОН» літо 2023, організаторами якого виступили Спілка рекламістів України та Навчально-науковий інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, хакатон повернувся на арену професійних конкурсів після початку повномасштабного вторгнення. Сумарний переможний результат НАУ – кубок за І місце та два кубки за ІІІ місце!

У цьогорічному креатив-баттлу було два брифи від партнерів – Корпорація «Артеріум» (фармацевтична компанія) та «Дніпро-М» (мережа магазинів із продажу будівельно-ремонтних інструментів).

Після потрапляння у шорт-листи найкращих п’яти команд, команди презентували свої ідеї перед журі, авторитетами та професіоналами індустрії маркетингових комунікацій.

Переможцями за брифом від Офіційного Партнера Проєкту – корпорації «Артеріум» – були визначені:

1-е місце – команда NAUnique (Національний авіційний університет);

3-є місце – команда «CreativeВнас» (Національний авіційний університет).

А за брифом від Офіційного Партнера Проєкту – компанії «Дніпро-М» 3-е місце отримала знову команда NAUnique (НАУ).

За положенням хакатону сформовані рекламно-комунікаційні кампанії з відео, аудіо роликами, презентаціями, сценарними планами команди повинні відправити на суд професійного журі через добу після отримання брифу.

Запекла боротьба між 12 командами, які представляли університети України з міст Київ, Суми, Житомир, Чернівці, Харків, Рівне, Одеса, Чернигів створила справжне свято креативу, маркетингу та творчості.

Національний авіаційний університет був представлений двома командами від Факультета економіки та бізнес-адміністрування:

Команда «NAUnique», яка мала в своєму складі неодноразових учасників-чемпіонів РП минулих років Мілена Ткачук (капітан команди), Діана Чорна, Ніна Філімонова, Володимир Підлісний, Алла Наумович, Кароліна Соловей. Керівник команди доцент кафедри маркетингу Ганна Радченко.

Команда «CreativeВнас», Олена Мариніна (капітан команди), Діана Селегейна, Єлизавета Пікуль, Катерина Ткач, Людмила Камінська. Керівник команди професор кафедри маркетингу Ольга Полоус. Наші дебютанти! Одразу призове місце!

Вітаємо команди, ця перемога підтверджує вашу працездатність, командний дух і здатність використовувати виклики, щоб створювати інноваційні комунікаційні рішення. Ви продемонстрували високий рівень професіоналізму та здатність до творчого мислення, що дозволило вам виділитися серед інших учасників. Бажаємо подальших успіхів і натхнення для створення ще більш захопливих і творчих проектів.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua