Засідання науково-дослідного гуртка «Дослідження напрямів розвитку економічних систем» на кафедрі економіки повітряного транспорту

29 березня 2024, 12:53 pm Автор

29.03.2024 року відбулось традиційне засідання науково-дослідного гуртка «Дослідження напрямів розвитку економічних систем» на тему: «Сучасні тенденції розвитку економіки знань» для здобувачів 1 курсу PhD, яке провела професорка кафедри Наталія Васюткіна.

З доповідями виступили Гнатчук Олександр, Мальнов Дмитро, Резнік Володимир. До наукової дискусії долучились завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту Олена Ареф’єва, науково-педагогічні працівники кафедри, здобувачі вищої освіти третього (PhD) рівня.

Обговорили нагальні питання розвитку економіки знань, зокрема роль знань, інформації, інтелектуальних ресурсів в інноваційному розвитку; influence-економіка та її можливості у створенні доданої вартості; зростання значення ролі людського капіталу, тенденції швидкого обороту знань, де глобальні мережі, інтелектуальна власність, роль сервісних галузей, стають все більш важливими для економічного розвитку.

Дякуємо доповідачам за ґрунтовні дослідження, цікаву дискусію, бажаємо  отримані інсайти, інноваційні ідеї втілювати з своїх наукових доробках, подальших здобутків на навчально-науковій ниві