Науково-практичний семінар «Бізнес-проектування як основа ефективності діяльності підприємства» в рамках засідання науково-дослідного гуртка «Синергія» на кафедрі економіки повітряного транспорту

25 березня 2024, 12:42 pm Автор

25.03.2024 року на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА відбувся науково-практичний семінар «Бізнес-проектування як основа ефективності діяльності підприємства» в рамках засідання науково-дослідного гуртка «Синергія», учасниками якого є здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня освітньо-професійної програми «Економіка підприємства».

Здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти презентували свої дослідження, зокрема розглянули наступні питання: середовище бізнес-проєктування; життєвий цикл проєкту; структура бізнес-проєкту; обгрунтування доцільності проєкту та його ефективності; загальні підходи до планування бізнес-проєктів; управління ресурсним забезпеченням проєктів; кадрове забезпечення виконання проєктів; управління комунікаціями та інформаційним забезпеченням проєкту; контроль процесів реалізації проєктів.