День митного брокера України відзначили на ФЕБА

5 вересня 2023, 10:46 am Автор
Прочитано 97 разів Останнє редагування Субота, 09 вересня 2023 09:24

5 вересня 2023 р. на факультеті економіки та бізнес-адміністрування з нагоди відзначення Дня митного брокера України відбулась зустріч із директор Асоціація митних брокерів України Ільєю Зібницьким.

Кафедра економіки  та бізнес-технологій ФЕБА для здобувачів освітнього рівня «Магістр» освітньої програми «Митна діяльність підприємницьких структур» провела зустріч зі стейкхолдером. Ілля Зібницький  привітав колектив з Днем митного брокера України, окреслив основні проблеми здійснення митно-брокерської діяльності за сучасних умов, наголосив на важливості та особливостях професії, поділився останніми новинами щодо АЕО. Також директор Асоціації поділився рекомендаціями як краще виходити початківцям на ринок, як набувати досвіду, що зазначати в резюме, як складати своє професійне портфоліо та налагоджувати комунікації, на які знання звернути особливої уваги тощо.

Дякуємо нашим стейкхолдерам за долученість до освітнього процесу!