Навчальний 2023/24 рік кафедра економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ розпочинає з відкриття StudClub "Свій до свого" для здобувачів спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля"!

13 вересня 2023, 10:34 am Автор
Прочитано 216 разів Останнє редагування Четвер, 14 вересня 2023 10:08

Перше засідання клубу відбулося 11 вересня 2023 року зустріччю випускника бакалаврату 2023 року та магістра ОП "Митна діяльність підприємницьких структур" Дмитра Штефана зі студентами 1-го курсу ОП "Митна та біржова справа". Під час зустрічі Дмитро поділився своїм досвідом навчання в університеті й розкрив секрети гарного навчання із молодшими колегами. Також, для заохочення до захопливого навчання, Дмитро підготував і провів зі здобувачами ділову гру, яка показала студентам важливість набуття знань!

І наставник і його молодші колеги творчо підійшли до зустрічі, отримали порцію натхнення, обмінялись позитивними враженнями. Бажаємо усім здобувачам розвиватись у професії в НАУ з командою фахівців як з боку викладачів, так і з боку старших здобувачів або випускників!

(1 Голосувати)