Міжнародний тренінг «Знання про безпеку, перевірка досліджень та курс з кібербезпеки для українських науковців», м. Варшава (Польща)

20 вересня 2023, 4:20 pm Автор
18-19 вересня 2023 року доцент кафедри економіки та бізнес-технологій Вероніка Командровська взяла участь у міжнародному тренінгу «Знання про безпеку, перевірка досліджень та курс з кібербезпеки для українських науковців» у місті Варшава (Польща).
Захід було організованого Coalescion та «Science & technology center in Ukraine» за підтримки Державного департаменту США, Управління спільного зменшення загрози (Bureau of cooperative threat reduction).
Під час тренінгу було досліджено питання пошуку фінансування наукових досліджень, зміцнення особистої кібербезпеки, оцінки ризиків винаходів подвійного використання та перевірки досліджень, захисту інтелектуальної власності та трансферу технологій в інноваційному підприємництві, етики наукових досліджень. Організаторами було проведено цікаві та корисні лекції з наданням ситуаційних завдань практичного спрямування. Отриманні знання та матеріали будуть обговорені на науково-методичному семінарі кафедри й використані у навчальному процесі та науковій діяльності.